Menu

24/3/2024

Druhé kolo kvalifikace o NF U11

Během víkendu 23.-24.3. odehrála naše nejmladší děvčata druhé kolo kvalifikace o NF s bilancí dvou výher a jedné prohry. Všechny holky předvedly krásný a bojovný výkon, za který si zaslouží obrovskou pochvalu.

První sobotní zápas jsme odehráli proti favoritovi, kterým bylo družstvo SBŠ Ostrava-zelená. Naším cílem bylo, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Byl to velmi tvrdý zápas, ale holky se kously a vybojovaly si prohru 77:26, což nemusí vypadat kdoví jak, ale oproti zápasu z minulého kola, kdy jsme prohráli téměř o stovku, je to pokrok. Druhý zápas proti Basketu Ostrava jsme odehráli ve stejném tempu a díky snaze, bojovnosti, a hlavně týmové hře jsme soupeři oplatili porážku z minulého kola a vyhráli 56:38. V neděli jsme nastoupili proti SBŠ Ostrava-bílá. Zpočátku se na naši hru nedalo vůbec dívat, ale po nějaké době se holky konečně probudily a zápas dotáhly k vítězství 54:20.

Ani jednomu soupeři jsme nedali nic zadarmo a náš výkon šel oproti prvnímu kolu, které se konalo před měsícem, hodně nahoru. Ale i přesto máme hodně nedostatků, na kterých musíme ještě zapracovat.

Partneři