Menu

28/2/2024

Hodnocení týmu U12 za poslední 2 měsíce

V tomto období se náš tým v basketbalových dovednostech opět posunul kupředu. Je vidět, že když holky chodí poctivě na tréninky, tak se jejich píle projevuje a jejich výkony v utkáních se zlepšují. Nejvíce si ceníme posunu našich nováčků, kteří se do týmu přidali teprve nedávno.

Konkurence mezi hráčkami a celková týmová výkonnost nám roste. Ovšem je potřeba mít na paměti, že v nastoleném trendu je potřeba pokračovat a neusnout na vavřínech. Musíme pomocí malých krůčků pokračovat a zvětšovat své úsilí a snahu, hlavně také ve svém volném čase. Dovedností, kterých je potřeba se ještě naučit jsou tuny a navíc je stále potřeba zdokonalovat už ty osvojené.
Za výše zmíněné období jsme stačili odehrát dvanáct mistrovských utkání. V nich jsme si zapsali na své konto deset vítězství, a to je skvělá bilance. Je ale potřeba si uvědomit, že vrchol sezóny nás teprve čeká v posledním kole kvalifikace o Národní finále ČR. Bude to velice obtížné, ale s trochou štěstí máme na vítězství šanci.
Chtěl bych poděkovat za podporu našemu klubu BK Frýdek-Místek a také rodičům hráček, kteří jsou na zápasech „šestým“ hráčem naší základní pětky. Jste skvělí a zachovejte nám prosím Vaší přízeň.

Partneři