Menu

30/1/2024

Sportovní dopoledne našich nejmenších prťat

Naše dvě družstva z kategorie U11 se opět potkala na jednom hřišti. Tentokrát to bylo v Orlové. Přestože holky hrají za jiné týmy a na hřišti proti sobě bojovaly o každý míč, tak jsme z jednoho klubu a po zápase jsme si všichni, jak Frýdek, tak i Místek, společně zařvali a udělali společnou fotku.

Hodnocení Místku:
V neděli jsme zavítaly na palubovku Orlové, kde jsme se také utkaly s týmem z Frýdku. První zápas jsme odehrály proti domácímu celku. Už od samotného začátku utkání bylo jasné, že výšková převaha je na straně soupeře, což bylo jedním z klíčových faktorů, který rozhodl o zápase. Na doskoku jsme moc šancí nedostaly, ale i tak jsme se rvaly o každý balón, za což musím holky opravdu pochválit, protože to neměly vůbec jednoduché. Zápas skončil výsledkem 62:12 pro soupeře. Druhý zápas jsme odehrály s družstvem z Frýdku. O kvalitách soupeře jsme věděly už předem, ale i přes velký dovednostní rozdíl jsme hrály krásnou týmovou hru a snažily se získat každý míč. Přestože nám spousta věcí nevyšla, tak holky nesvěsily hlavu a bojovaly dál. Každou jednu holčičku chválím za její výkon a nebojte, zbytek brzy dotrénujeme!! Díky patří samozřejmě i rodičům!

 

Hodnocení Frýdku:
Během dnešního turnajového dopoledne jsme se střetli s Orlovou a s našimi kamarády z Místku. První zápas jsme odehráli proti Místku s výsledkem 126:0 a druhý proti Orlové s výsledkem 108:6. Děvčata předvedla krásné akce a krásnou týmovou hru. Ale i přestože jsme oba zápasy vyhráli s velkým bodovým rozdílem, tak toho máme ještě hodně k naučení. Všem holkám k oběma výhrám moc gratulujeme a rodičům děkujeme za jejich podporu a pomoc s dopravou.

Partneři