Menu

18/1/2023

Herní výsledky za období 9.1.-15.1.

V 2.týdnu roku 2023 jsme odehráli celkem šest utkání. V sobotu se naše Nejmladší minižákyně zúčastnily kvalifikace o NF s bilancí 1 výhry a 1 prohry. Juniorky podlehly celku z Brna a Starší žákyně si lehce poradily s BK Start Ostravou. V neděli si Starší žákyně přivezly z Ostravy další výhru a Juniorky si nevěděly rady s KP Brnem.

14.1.2023 – 8:45
Nejmladší minižákyně U11: Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižákyň U11 – Základní část (1.kolo)
BK Frýdek-Místek : Basket Ostrava 49:16 (11:10, 17:16, 39:16)

14.1.2023 – 12:15
BK Frýdek-Místek : SBŠ Ostrava 47:8 (14:0, 23:0, 43:0)

V sobotu jsme se s týmem U11 zúčastnili prvního kola kvalifikace o NF. První zápas jsme odehráli proti Basketu Ostrava. Ze začátku byl zápas velmi vyrovnaný a se soupeřem jsme se přetahovali o vedení. V poločase svítilo na tabuli skóre 17:16 pro nás. Na začátku třetí čtvrtiny ale nastal zvrat v náš prospěch. Holky jednoduše bodovaly z rychlých protiútoků, a hlavně tvrdě bojovaly v obraně. Po zbytek zápasu jsme si udrželi tempo a soupeře jsme porazili 49:16.

Ve druhém utkání nás čekala SBŠ Ostrava, která měla od začátku na vrch. Soupeř nás potrápil svou tvrdou a agresivní obranou, rychlým přechodem do útoku, a hlavně svými doskoky a následně proměněnými koši. Do čtvrté čtvrtiny jsme vstupovali za stavu 43:0. Děvčata se ale nevzdala, soupeře ještě potrápila a díky jejich bojovnosti jsme dokázali dát alespoň 8 bodů a zápas tedy skončil výsledkem 47:8.

Chtěli bychom pochválit všechna naše děvčata za předvedený výkon a za to, že se nevzdala a bojovala až do konce.

14.1.2023 – 14:00
Juniorky U19: Liga – Skupina C (13.kolo)
BK Frýdek-Místek : KP Brno B 55:64 (11:7, 26:22, 40:42)
V sobotu jsme v okleštěné sestavě na domácí palubovce přivítali družstvo KP Brno B. Děvčata se neustále se soupeřem předháněla ve skóre a do druhého poločasu jsme vstupovali za stavu 26:22 pro nás. Tento zápas, který jsme mohli vyhrát i v oslabené sestavě rozhodl druhý poločas. Během druhého poločasu šla vidět na našich hráčkách únava, která vedla ke zbytečným ztrátám. Děvčata měla za druhou půlky hry 21 ztrát, což bylo hlavním faktorem naší prohry.

14.1.2023 – 16:00
Starší Žákyně U15: žákovská liga (2.kolo)
BK START Ostrava : BK Frýdek-Místek 35:102 (2:29, 8:51, 16:79)

15.1.2023 – 10:00
Juniorky U19: Liga – Skupina C (14.kolo)
BK Frýdek-Místek : KP Brno 39:82 (8:22, 18:42, 28:61)
V neděli jsme opět pouze v šesti hráčkách doma přivítali celek z Brna, ale tentokrát to bylo družstvo KP Brno A. Naše děvčata hrála od začátku zápasu „druhé housle“. Soupeřky na nás nastoupily s velmi agresivní a tvrdou obranou, zdvojovaly nás a my jsme se z toho nedokázali dostat. Ztráty se nám kupily jedna za druhou a konečné číslo ztrát se zastavilo až na 37. Problém jsme měli také na doskoku. Hráčky z Brna si v pohodě doskakovali a dostávali tak i druhé a třetí šance na zakončení.

15.1.2023 – 10:30
Starší Žákyně U15: žákovská liga (3.kolo)
Basket Ostrava : BK Frýdek-Místek 44:56 (7:16, 16:27, 29:44)